Renata Kaczoruk to gwiazda nowej Gali. Modelka od czterech lat jest w związku z Kubą Wojewódzkim. Wzięła udział w programie Azja Express, by sprawdzić się w trudnych warunkach. Udział w show przyniósł jej nie tylko popularność, ale i wielu wrogów. Ukochany stanął w jej obronie.

Renata Kaczoruk to przede wszystkim modelka. Brała udział w pokazach największych projektantów, m.in.: Céline, Yohji Yamamoto, Armaniego i J.-P. Gaultiera. Odkąd wystąpiła w show Azja Express nieustannie jest na świeczniku mediów. Choć nie dotarła do finału,  to wzbudziła silne reakcje widzów – zarówno fanów, jak i hejterów.  Prywatnie jest narzeczoną dziennikarza Kuby Wojewódzkiego. 

Związek udało im się utrzymać z dala od medialnego zgiełku przez prawie dwa lata! Dziś nie ma osoby, która nie kojarzyłaby kim jest Renata Kaczoruk. Wielu mówi o niej żona Kuby Wojewódzkiego. Prawda jest jednak taka,  że para nie wzięła jeszcze ślubu. Głośno było o tym zaledwie kilka miesięcy temu - wszystko za sprawą dziennikarza, który na swoim Instagramie próbował wywołać kontrowersje. Udało się. 

Gdy Renata Kaczoruk wzięła udział w Azja Express opisywano ją nie jako modelkę, ale żonę Kuby Wojewódzkiego lub dziewczynę, która za wszelką cenę chce się wybić w show-biznesie. W obronie ukochanej stanął Wojewódzki. 

Walcząc o przetrwanie w Azji, miałaś takie momenty, że chciałaś, by Kuba był przy Tobie?

Miałam. Wieczorami rozmawialiśmy przez telefon, dawał mi dużo wsparcia. Zachował się jak prawdziwy partner, bez niego byłoby mi o wiele trudniej. Zaskoczyło mnie, że potrafi być taki opiekuńczy. To, co się wydarzyło, nie było przyjemne. Ale te realne przeżycia spowodowały, że Kuba musiał się mną trochę zaopiekować. Dziś broni mnie jak lew przed atakami mediów.

Jesteście parą symbiotyczną czy niezależnie żyjącą?

Żyjącą blisko, ale myślącą niezależnie.

A kto jest w Waszym związku bardziej dojrzały?

Kuba pewnie uważa, że on. Moje podejście do wielu spraw ocenia jako idealistyczne,naiwne. Tymczasem ja uważam, że to są moje świadome wybory. Nie chcę jeszcze pozostać bez złudzeń. - powiedziała w wywiadzie dla Gali.

Więcej znajdziecie w Gali: