Kuba Wojewódzki ze wszech miar stara się pokazać, że średnio przejmuje się ogólnie przyjętymi standardami i jest ponad nimi. Coraz częściej jednak inne osoby znane publicznie wytykają mu hipokryzję i podwójną moralność. Kuba zdążył publicznie wejść w konflikt m.in. z Małgorzatą Rozenek i Radkiem Majdanem po tym, jak parze nie udało się zaprzyjaźnić z jego ówczesną partnerką w programie "Azja Express". Teraz Renata Kaczoruk sama zwróciła uwagę na zachowanie byłego partnera.

Renata Kaczoruk zarzuca seksizm Kubie Wojewódzkiemu

Dziennikarz na swoim instagramowym profilu opublikował zdjęcia pary kobiet w lateksowych kostiumach opartych o samochód. Oprócz nich na profilu Kuby znalazło się zdjęcie Wodzianki, która z entuzjazmem przyjęła post swojego kolegi. Niestety mniej poparcia Wojewódzki znalazł wśród komentujących:

Taki inteligentny z ciebie facet, a taki dzieciak - piszą. Jest Pan strasznym seksistą - czytamy post zdjęciami.

O ile Kuba jest przyzwyczajony do krytykujących go internautów, o tyle nie spodziewał się pewnie, że wśród zarzucających mu seksizm znajdzie się jego była ukochana. Renata Kaczoruk w reakcji na post Wojewódzkiego, napisała:

Kiedy otwierasz Instagram i nie możesz się połapać, w którym roku się obudziłaś - dodając hasztagi:

#bodypositive, #seksizmjestpasse, #myślałamżetojużprzerobiliśmy

Nie wszyscy czują się jednak dotknięci postem Kuby. Zdjęcia polubili m.in. Jarosław Bieniuk, Cezary Pazura czy Dominika Gwit.