Niedawno media na całym świecie żyły zdjęciami Renée Zellweger, która pojawiła się na jednej z imprez w Los Angeles, wyglądając zupełnie inaczej, niż jeszcze dwa lata temu.

Dziennikarze od razu oskarżyli aktorkę o poddanie się zbyt dużej ilości inwazyjnych zabiegów, które całkowicie zmieniły jej wygląd. Teraz głos w sprawie zabrała sama zainteresowana. Zellweger przyznała, że chociaż uważa to zainteresowanie swoja osobą za "niemądre", to... jest jej miło, że jej nowy styl życia daje takie efekty!

- Cieszę się, że ludzie mówią, że wyglądam inaczej - wyznała aktorka w rozmowie z magazynem "People". - Prowadzę teraz zdrowsze i szczęśliwsze życie i miło jest słyszeć, że to odbija się także na moim wyglądzie.

Renée Zellweger przyznała, że zmiana w jej wizerunku to przede wszystkim efekt większego dbania o aktywność fizyczną i dietę, a także mniejszej ilości pracy.

- Przez długi za dużo pracowałam, a za mało dbałam o siebie. Doszłam do takiego momentu, w którym robiłam różne dziwne rzeczy, by ukryć zmęczenie - powiedziała zdobywczyni Oscara. - Teraz jednak przewartościowałam swoje życie i sprawy. Wyglądam inaczej, bo starzeję się, jak każdy. Czuję się lepiej i jestem szczęśliwa.

Myślicie, że niezwykła metamorfoza gwiazdy to rzeczywiście tylko efekt jej zdrowszego stylu życia?

 

» PRZECZYTAJ TAKŻE: Renée Zellweger - Znowu majstrowała przy twarzy?