Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się! Rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku poinformował, że małżeństwo znanej pary dobiegło już końca. Szybki rozwód Jusis i Makowieckiego zakończył się po jednej rozprawie przeniesionej z 9 maja na 25 kwietnia 2019 roku. Pierwsze plotki na temat kryzysu w małżeństwie pary pojawiły się w 2014 roku. Wokalistka podobno miała dosyć rozrywkowego trybu życia męża, ale dla dobra dzieci zdecydowała się walczyć o ich związek jeszcze przez pięć lat. W końcu nie wytrzymała i złożyła pozew rozwodowy, jednocześnie żądając od męża alimentów w wysokości 10 tys. złotych miesięcznie.

Reni Jusis i Tomek Mazowiecki wzięli rozwód

Związek Reni Jusis i Tomka Mazowieckiego od samego początku budziła spore kontrowersje. Głównie ze względu na fakt, że wokalistka jest starsza od swojego męża o 9 lat. Jednak mimo wątpliwości wszystkich wokół, Reni Jusis i Tomek Mazowiecki pobrali się w 2008 roku, w zabytkowym kościele w Konstancinie. Na ceremonii zaślubin gościło sporo gwiazd. Półtora roku po ślubie, wokalistka została mamą - w styczniu 2010 roku urodziła synka Teofila. Z kolei równo dwa lata później, na początku 2012 roku, na świat przyszła córka Jusis i Makowieckiego - Gaja. 

"Rozstają się w zgodzie. Będą wspólnie wychowywać dzieci, a ostateczna decyzja o zakończeniu małżeństwa zapadła kilka miesięcy temu" - mówi informator serwisu Pudelek.

Zdjęcia Reni Jusis i Tomka Makowieckiego obejrzycie w naszej galerii --->