Reni Jusis to jedna z tych gwiazd, które kojarzone są przez Polaków z ekologią i stylem życia bliskim naturze. O swoich przekonaniach nie raz mówiła w mediach, w tym dość często propagowała je w telewizjach śniadaniowych. Indyjskie orzechy do prania czy grzechotki z kartonu i ciecierzycy, które miał konstruować jej mąż, to jeszcze nie najbardziej kontrowersyjne eko-rozwiązania, na które się zdecydowała. Jak się bowiem okazuje, w imię ekologii Reni postanowiła się także… rozebrać do naga! Z jakiej okazji?

ZOBACZ: FRYDERYKI 2017 Margaret, Natalia Nykiel, Reni Jusis, ale największe wrażenie zrobiła Brodka

Reni postanowiła w weekend świętować z okazji Światowego Dnia Nagiego Ogrodnictwa. Z tej właśnie okazji wyszła do swojego ogrodu w stroju Ewy. Samo uprawianie grządek w zupełniej nagości jednak jej nie wystarczyło. Wokalistka postanowiła uwiecznić ten proceder na zdjęciu i fotkę w nudystycznym wydaniu zamieściła na swoim Instagramie. Na zdjęciu widzimy, jak gwiazda przesadza kwiaty w swoim ogrodzie zupełnie nago!

Jak się jednak okazuje, Reni nie ma się czego wstydzić. Jej ciało robi bowiem wrażenie ponętnego ciała nastolatki!

POLECAMY: RENI JUSIS obchodzi 43. urodziny. Od zakręconej do ekomamy [ZDJĘCIA]

Jak Reni Jusis podoba Wam się w takim wydaniu?

Myślicie, że wrzuciła takie zdjęcie do sieci bo pozazdrościła Joannie Krupie, która co i rusz wrzuca do Internetu nagie zdjęcia, co oczywiście nigdy nie umyka uwadze mediów…?