Reni Jusis z pewnością jest jedną z tych gwiazd, które na przestrzeni lat wiele razy eksperymentowały z wizerunkiem.  Gwiazda debiutowała w 1997 r. piosenką Rowery dwa, napisaną wspólnie z raperem Yaro. Rok później na rynku ukazał się jej pierwszy solowy album o tytule Zakręcona. Tytułowa piosenka z krążka stała się bardzo szybko hitem. Dzięki temu artystka wpisała się na stałe w pejzaż polskiej sceny muzycznej. 

Reni Jusis szybko stała się też jedną z najbardziej wyrazistych postaci w show-biznesie krajowym. Sama pisała teksty swoich piosenek, komponowała utwory oraz je produkowała. Gwiazda miała również bardzo oryginalny wizerunek: nie stroniła od ekscentrycznych stylizacji i bardzo często zmieniała fryzury.

Dziś kultowe już jest uczesanie z dwoma "rogami" na czubku głowy (złośliwi twierdzą, że to nim inspirowała się młoda wokalistka, która zaistniała w polskim show-biznesie rok temu: Sarsa), które wokalistka miała na początku swojej kariery. Piosenkarka miała także swego czasu afro, warkoczyki, jasne włosy, czarne, krótsze, zaś później dłuższe. 

Jednak gdy w 2008 r. wyszła za mąż za wokalistę Tomasza Makowieckiego i wkrótce została matką dwójki dzieci, przestała aż tak bardzo eksperymentować z fryzurami. Za to chętnie zaskakuje niecodziennymi stylizacjami: czy to w trakcie występów na żywo, czy też w teledyskach. 

W naszej galerii przypominamy najbardziej oryginalne fryzury piosenkarki.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Reni Jusis wróciła odmieniona na salony. Jak teraz wygląda?