Reserved Lato 19’: boho melancholia w najnowszym lookbooku marki. Plenery marokańskich bezdroży są nie tylko świetnym tłem dla kampanii, ale także inspiracją letniej kolekcji marki. Punktem wyjścia stał się klimat beztroskiej sielanki, jednak nie w typowym wydaniu, bo unowocześnionym stylem techno festiwali z lat 90. Jak przystało na Reserved całość przesycona jest wielokulturowymi motywami, dlatego w kolekcji doszukać się można wzorców zaciągniętych z orientu, odniesień do etno i stylu rodem z Bałkanów. Czerpanie z tradycji różnych cywilizacji to obecnie silna światowa tendencja w modzie i w popkulturze, której hołduje także Reserved. A wszystko jak najbliżej natury.

Nowa kolekcja Reserved - Lato 2019

W letniej, damskiej kolekcji Reserved, główną rolę grają sukienki. Wyróżniają się te koronkowe, romantyczne oraz ażurowe, przypominające sieć rybacką. Z siatek w różnym wydaniu projektanci szyją także spódnice. Mocnym akcentem są też sukienki zdobione falbanami w stylu flamenco i dopasowane tuniki w pasy. Do stylu festiwalowego nawiązują motywy wzoru tie die, który lata temu narodził się w Kalifornii. Jego fanką jest prywatnie m.in. Jessica Mercedes.

Z kolei bluzki i szerokie spodnie w kolorze miedzi wyglądają wprost jak z wąskich uliczek targów w Marakeszu. Minimalistkom do gustu przypadną koronkowe bluzki w wiktoriańskim stylu z baskinką, prosty lniany trencz czy asymetryczny sweter z jednym rękawem. Skórzane saszetki na szyję, mini koszyki i worki to idealne uzupełnienie na wskroś nomadzkiej kolekcji. 

Zobaczcie nową kolekcję Reserved Lato 2019 --->