Restauracja Signature mieści się na ulicy Poznańskiej 15 w Warszawie. Znajdziesz ją w butikowym hotelu H15, mieszczącym się w zabytkowej, pięknie odrestaurowanej kamienicy. Sama restauracja również robi wrażenie - estetyka retro miesza się tu z nowoczesnością, a ściany zdobią drogocenne fotografie autorstwa Miltona Greena - widzimy na nich m.in. Marilyn Monroe, Johna Lenona czy Jean-Paula Belmondo. W Signature niemal zawsze spotkasz gwiazdy, które doceniają wyjątkowe wnętrza i wyśmienite smaki. Przypomnijmy, że Signature była wielokrotnie nagradzana - m.in. figuruje w Przewodniku Michelin 2018 i uchodzi za jedną z najlepszych restauracji w Warszawie. Szefem kuchni jest Wojciech Kilian, który często gotuje razem z zaprzyjaźnionymi gwiazdami. Otóż w restauracji powstał koncept Signature Gwiazd - oznacza to, że regularnie do karty dań trafiają potrawy rekomendowane przez znanych artystów. Swoje popisowe dania dla Signature przygotowali już Małgorzata Socha, Borys Szyc i Anita Sokołowska. Restauracja będzie kontynuować współpracę z gwiazdami również w przyszłym roku. I, kto wie, może swoimi umiejętnościami kulinarnymi z Signature zechce podzielić się nawet Sting...? W końcu już trzeci raz odwiedził restaurację Signature. I nie tylko on! Sprawdź PONIŻEJ, które gwiazdy najczęściej spotkasz  w tej warszawskiej restauracji.

Signature to jedno z ulubionych miejsc Małgorzaty Sochy, Joanny Kulig, Borysa Szyca, Joanny Przetakiewicz, a także Stinga. Artysta już trzeci raz zatrzymał się w hotelu H15, podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce. Dania serwowane w Signature pochwaliła też amerykańska piosenkarka LP, czyli Laura Pergolizzi. W restauracji powstało też kilka odcinków naszego internetowego talk show "Gala Studio" - we wnętrzach Signature rozmawialiśmy m.in. z Borysem Szycem:

Restauracja Signature oferuje znane dania w wyrafinowanej postaci, ma wyśmienitą ofertę lunchową oraz przepyszne desery. Pełną kartę dań Signature sprawdzisz TUTAJ. To idealne miejsce i na spotkanie biznesowe, i na romantyczną kolację. Gorąco polecamy!