Świeżo upieczony tata po raz trzeci, Enrique Iglesias i Ricky Martin wyruszają we wspólną trasę koncertową. Ich nieśmiertelne przeboje, które od lat utrzymują się na playlistach niejednego fana muzyki latino wybrzmią na żywo już niebawem. Do wspólnego tournee muzycy zaprosili Sebastiana Yatrę - kolumbijskiego wokalistę, którego na Instagramie śledzi ponad 20 milionów użytkowników.

Enrique Iglesias, Ricky Martin i Sebastian Yatra w trasie koncertowej

Informacja o wspólnym przedsięwzięciu została podana podczas specjalnie z tej okazji zorganizowanej konferencji w Beverly Hills. Wiadomo już, że tournee obejmie USA i Kanadę, a sprzedaż biletów ruszy 11 marca. Trasa ma rozpocząć się 5 września i objąć 20 przystanków i choć nie wiadomo jeszcze, czy dotrze do Europy, można spodziewać się ogromnego sukcesu i niemałych zysków. Wystarczy dodać, że będzie to pierwsza w historii wspólna trasa gigantów latino popu.

Enrique Iglesias i Ricky Martin - życie prywatne

Obaj idole oddali się ostatnimi czasy życiu rodzinnemu, jednocześnie intensywnie pracując nad nowymi albumami. Niecały miesiąc temu na świat przyszło trzecie dziecko Enrique Iglesiasa i Anny Kournikovej, zaś parę miesięcy wcześniej tatą po raz czwarty został Ricky Martin. W 2018 roku Ricky Martin wziął ślub ze swoim partnerem, Ywanem Josefem.

Bilety na wspólne koncerty Enrique Iglesiasa i Ricky'ego Martina będzie można kupić na stronie LiveNation.com.