Ricky Martin oświadczył się w listopadzie 32-letniemu, pochodzącemu z Syrii malarzowi Jwanowi Yosefowi. Artysta zgodził się wyjść za gwiazdora i teraz obaj noszą pierścionki zaręczynowe. O szczęśliwej zmianie w swoim życiu gwiazdor muzyki latino poinformował w talk-show Ellen DeGeneres. Od tego czasu zainteresowanie mediów parą nie słabnie. W sieci co i rusz pojawiają się ich wspólne zdjęcia. Teraz para pokazała się publicznie po raz pierwszy od zaręczyn. Co więcej, zabrała ze sobą też synów piosenkarza.

ZOBACZ: RICKY MARTIN się zaręczył! Kto jest jego wybrankiem?

Jwan Yosef, Ricky Martin oraz jego synowie pojawili się na amerykańskiej premierze filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny”, w którym gra m.in. Felicity Jones. Na czerwonym dywanie zakochana para pojawiła się razem, a towarzyszyli im dwaj synowie Ricky’ego: Matteo i Valentino.

Chłopcy pojawili się na świecie w sierpniu 2008 roku. Ich matką została wynajęta surogatka. Dzisiaj chłopcy mają już po 8 lat i podobno bardzo chcieliby, aby ich rodzina powiększyła się o siostrę. W jednym z wywiadów Martin przyznał, że rozważa taki krok. Czyżby planował adopcję dziewczynki po tym, jak wyjdzie za Jwana?

POLECAMY: RICKY MARTIN Po raz pierwszy z partnerem na czerwonym dywanie

Przekonamy się pewnie już w przyszłym roku. To właśnie w 2017 ma odbyć się ślub Ricky’ego i Jwana. Ciekawe, czy będzie on równie dużym wydarzeniem medialnym jak jego koncerty…?