Ricky Martin uczestniczył w niedzielę w Los Angeles w oficjalnej konferencji prasowej serialu „American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace”. Piosenkarz pojawił się na niej z racji na fakt, że w serialu wcielił się w rolę Antonio D'Amico – wieloletniego kochanka Gianniego, który odnalazł ciało partnera tuż po jego zabójstwie na schodach wielkiej i eleganckiej willi w Miami. Jak tego dnia wyglądała najsłynniejszy i najprzystojniejszy Latynos w amerykańskim show-biznesie? Nadal jest tak samo GORĄCY jak przed laty?

HOT TEMAT: MAJA SABLEWSKA pokazała nagą pierś! Dlaczego to zrobiła?

Ricky Martin w serialu „American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace”

Ricky Martin postawił tego dnia na elegancką stylizację składającą się z ciemnego garnituru, białej koszuli i ciemnego krawatu. Ricky jak zwykle prezentował się w nim niezwykle przystojnie i seksownie! Podczas konferencji pozował fotoreporterom razem z odtwórcami ról Gianniego i jego zabójcy, czyli Edgarem Ramirezem i Darrenem Crissem. Oglądając zdjęcia z tej konferencji nie mamy jednak wątpliwości, że to właśnie Martin wyglądał tego dnia najlepiej ;-)

ZOBACZ: PENELOPE CRUZ JAKO DONATELLA VERSACE Są już oficjalne zdjęcia z planu serialu ”Versace: American Crime Story”! Zobacz je u nas!

Ricky Martin w serialu o Giannim Versace - seksowne zdjęcia

Czy w samym serialu będzie równie sexy? Wystarczy obejrzeć trailer, żeby zobaczyć, że podczas nagrań wokaliście nieraz zdarzyło się paradować przed okiem kamery w samych slipach…

Serial będzie miał swoja premierę już 17 stycznia 2018 roku. Obejrzycie go specjalnie dla Ricky’ego Martina?