Ten news wstrząsnął wczoraj całym rynkiem muzycznym! Ricky Martin postanowił zalegalizować w końcu swój związek i oświadczył się swojemu partnerowi – artyście konceptualnemu Jwanowi Yosefowi.

POLECAMY: RICKY MARTIN Po raz pierwszy z partnerem na czerwonym dywanie

Radosną nowiną latynoski piosenkarz podzielił się ze sowimi fanami w popularnych w USA talk-show Ellen DeGeneres. Wokalista przyznał podczas rozmowy z Ellen, że zaręczył się ze swoim chłopakiem, Jwanem Yosefem, po ponad roku znajomości. Przy okazji zdradził też, jak się poznali:

Jwan jest artystą konceptualnym, a ja jestem kolekcjonerem sztuki. Zacząłem się rozglądać za czymś nowym i zobaczyłem jego prace. Zwariowałem na ich punkcie! Uwielbiam jego twórczość, jest naprawdę oryginalna, dlatego też od razu się z nim skontaktowałem.

Showmanka podsumowała wypowiedź gwiazdora muzyki pop mówiąc, że przy okazji kolekcjonowania nowych dzieł sztuki, zdobył ukochanego. Wokalista po chwili wyznał też, że dopiero co zaręczył się ze swoim partnerem! Dodał, że był bardzo zdenerwowany, kiedy się oświadczał i nie mógł do końca uwierzyć w odpowiedź, jaką otrzymał:

Klęknąłem i wyjąłem metalowe pudełeczko. Nie mogłem wydusić z siebie „wyjdziesz za mnie”, więc powiedziałem, że mam coś dla niego… Powiedziałem, że chcę z nim spędzić resztę życia. Gdy zapytał, jakie w rzeczywistości jest moje pytanie, wyznałem w końcu: „wyjdziesz za mnie”?

Ricky Martin podsumował ten moment jako jeden z najpiękniejszych w jego życiu, ale stwierdził też, że zajęło mu aż 30 minut, aby zorientować się, że Yosef faktycznie przyjął jego oświadczyny.

ZOBACZ TEŻ: RICKY MARTIN Chwali się umięśnionym ciałem! [FOTO]

Wygląda jednak na to, że w pudełeczku były aż dwa krążki bo na chwilę obecną obaj panowie noszą pierścionki zaręczynowe. Przy okazji wizyty u Ellen gwiazdor powiedział, że cieszy się, że jego 8-letni synowie akceptują jego ukochanego, a teraz będą mieli w jego osobie drugiego tatę.

CZYTAJ: Koniec miłości Rickiego Martina i Carlosa Gonzáleza-Abelli

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko szczęśliwym narzeczonym życzyć powodzenia. I czekać na ich huczne wesele!