Kiedy w 2010 roku Ricky Martin oświadczył, że jest gejem, fanki piosenkarza nie kryły rozczarowania. W końcu zaledwie dwa lata wcześniej Ricky został ojcem, a przez wiele lat spotykał się z wieloma kobietami, w tym kilkoma celebrytkami i tancerkami ze swojego zespołu. Wielbicielki jego talentu długo łudziły się, że może i na nie kiedyś zwróci uwagę! Z czasem otwartość i szczerość Martina wzbudzały coraz więcej pozytywnych komentarzy i opinii. Ricky Martinpoczuł się zatem na tyle pewnie po swoim coming oucie, że zaczął oficjalnie pokazywać się ze swoim chłopakiem, któremu z czasem się nawet oświadczył! To wtedy media obiegła wiadomość, że wybrankiem piosenkarza jest Jwan Yosef - syryjski artysta, który ma swoje studio w Londynie. Teraz panowie poszli o krok dalej!

Ricky Martin wziął ślub! Gdzie i kiedy?

Od zaręczyn piosenkarza i artysty minął już prawie rok, w trakcie którego Ricky i Jwan pojawiali się razem na imprezach, dumnie pokazując pierścionki zaręczynowe. Panowie wzbudzali ogólne zainteresowanie, niejednokrotnie trzymając się za ręce. Teraz się okazuje, że ich zażyłość nie była jedynie na pokaz.

ZOBACZ: RICKY MARTIN się zaręczył! Kto jest jego wybrankiem?

Jak podają amerykańskie media, Ricky Martin kilka dni temu wziął ślub ze swoim narzeczonym! Póki co ograniczył się jedynie do przysięgi małżeńskiej, którą wymienił z Jwanem. O tym ważnym dla siebie momencie poinformował w rozmowie z portalem E! News:

„Wymieniliśmy przysięgi, przysięgliśmy na wszystko, podpisaliśmy wszystkie formalności. Jestem mężem, ale większe przyjęcie zorganizujemy dopiero za kilka miesięcy.”

No cóż. My już nie możemy się doczekać tej ceremonii. Zgadujemy, ze wesele Ricky'ego i Jwana będzie latynoskim wydarzeniem sezonu!