Ricky Martin największą falę popularności ma już za sobą. Dziś mówi się, że kariera wokalisty została oparta na uwielbieniu, jakim darzyły go miliony kobiet na całym świecie. Publiczne wyznanie o tym, że jest homoseksualistą, zaszkodziło jego karierze. Dziś Ricky wiedzie szczęśliwe życie u boku nowego partnera i dwóch uroczych synów - Matteo i Valentino.

Od paru lat Ricky Martin mocno ograniczył swoją aktywność w show-biznesie. Wokalista zajął się działalnością charytatywną – założył fundację Ricky Martin Foundation, która walczy ze współczesnym niewolnictwem, w tym handlem ludźmi oraz wykorzystywaniem nieletnich. 

W sierpniu 2008 roku muzyk został ojcem bliźniaków – Matteo i Valentino, które urodziła mu surogatka. Od 2010 roku Martinowi w wychowywaniu dzieci pomagał Carlos Gonzales-Albelli, niestety po prawie czteroletnim związku para się rozstała. Mówiono, że Ricky szybko zapomni o rozstaniu dzięki nawałowi pracy. W tym czasie wokalista nagrywał nowe piosenki.

Od jakiegoś czasu Ricky Martin nie jest już singlem.  Artysta rzadko pojawia się publicznie. Gdy podczas gali charytatywnej amfAR pokazał się w towarzystwie malarza Jwana Yosefe’a, paparazzi nie dawali im spokoju. By zaspokoić ciekawość tabloidów, Martin dodał zdjęcie na Instagramie, potwierdzając łączącą ich relacje.

Na Instagramie muzyka dość rzadko pojawiają się jednak ich wspólne zdjęcia.Ricky Martin nie ma jednak problemu z pokazywaniem …synów. Zdjęcia Matteo i Valentino non stop pojawiają się na jego koncie w najróżniejszych sytuacjach. Chłopcy uwielbiają pozować tacie, a ich fotografie są naprawdę pełne uroku. Widać, że Ricky Martin świetnie sprawdza się w roli ojca.

Niedawno Ricky Martin wraz z partnerem Jwan Yosef i synami pojawili się na amerykańskiej premierze filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny”. Było to pierwsze ich wspólne wyjście po ogłoszeniu zaręczyn pary! Podobno ślub Ricky'ego Martina datowany jest na 2017 rok.

Zobaczcie urocze zdjęcia Ricky’ego Martina z synami!