Rihanna i A$AP Rocky spotykają się. Jak donosi serwis "People", wieloletni przyjaciele postanowili sprawdzić, czy jest między nimi coś więcej i od jakiegoś czasu zaczęli chodzić na randki. Ostatnio widziano ich na kolacji w Beatrice Inn w Nowym Jorku, gdzie w towarzystwie przyjaciół nie szczędzili sobie czułości. Plotki o ich związku pojawiły się w mediach niedługo po tym, jak Rihanna rozstała się z miliarderem Hassanem Jameelem, z którym była przez trzy lata. 

Plotki potwierdza również źródło "Us Magazine": - Rihanna i A$AP dobrze się bawią, między nimi zawsze była chemia. [A$AP] Zawsze uważał Rihannę za cudowną kobietę, ale nigdy nie przekroczył granicy, ponieważ przez wiele lat byli bardzo bliskimi przyjaciółmi.

Rihanna i A$AP Rocky są razem

W lipcu Rihanna zaangażowała rapera do kampanii reklamowej swojej marki Fenty Skin. W ramach współpracy para udzieliła kilku wywiadów, a w rozmowie z "GQ" A$AP Rocky szczerze opowiedział o ich biznesowej relacji. - Myślę, że najtrudniejszą częścią pracy z tobą jest nie wygłupiać się i nie śmiać przez cały czas. Współpraca z tobą to komedia. (...) Ciężko jest nie bawić się zbyt dobrze. Czasem po prostu zapomina się, że to nadal jednak praca - wyznał.

A$AP Rocky i Rihanna przyjaźnią się od wielu lat i ewidentnie mają do siebie słabość. Raper towarzyszył wokalistce podczas trasy koncertowej Diamonds World Tour w 2013 roku, pojawił się też w jej utworze "Cockiness". Ostatnio para była widziana publicznie razem na rozdaniu The Fashion Awards w ubiegłym roku oraz pokazie Louis Vuitton w Paryżu rok wcześniej.