Rihanna jest w ciąży? Tysiące fanów piękności z Barbadosu są przekonane, że odpowiedź na to pytanie brzmi twierdząco. Wszystko za sprawą obecności gwiazdy na ceremonii rozdania nagród Grammy 2018. Choć piosenkarka wróciła z tej gali ze statuetką zdobytą razem z Kendrickiem Lamarem w kategorii "Best Rap/Sung Collaboration",  to cały internet do tej pory huczy ze zgoła innego powodu. Gdy 29-latka razem z DJ Khaledem i Brysonem Tillerem wykonywała na scenie hit "Wild Thoughts, oczy wszystkich zwrócone były głównie na jej zaokrągloną sylwetkę. W mediach społecznościowych zawrzało już podczas transmisji na żywo z gali.

 - Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale byłbym w szoku, gdyby się okazało, że Rihanna nie jest w ciąży!

- Czy tylko mi się wydaje, że Rihanna jest w ciąży?

- Żadnych zbliżeń, coś musi być na rzeczy...

ZOBACZ: KYLIE JENNER w ciąży na pierwszym zdjęciu i filmiku od miesięcy. Widać brzuszek!

Rihanna spodziewa się dziecka?

Pogłoski o tym, że Rihanna jest w ciąży pojawiają się regularnie co jakiś czas, ale jeszcze nigdy ten temat nie był tak głośny. Stało się tak najprawdopodobniej dlatego, że gwiazda rzeczywiście przytyła a na dodatek po raz pierwszy od dłuższego czasu jest w poważnym związku. Trzeba jednak przyznać, że to wciąż odrobinę za mało, by plotki o ciąży Rihanny brać na poważnie. O tym, jak mało jest to prawdopodobne mogą chociażby świadczyć wypowiedzi świadków, którzy widzieli jak gwiazda na imprezie po Grammy 2018 spożywała alkohol...

To wszystko nie zmienia faktu, że wciąż będziemy się bacznie przyglądać Rihannie. Możecie być więc pewni, że gdy piosenkarka rzeczywiście będzie w ciąży, dowiecie się tego od nas jako jedni z pierwszych. ;-)

Najnowsze zdjęcia Rihanny, na których widać jej krągłości możecie obejrzeć w naszej GALERII >>>