Woskowe Rihanny możemy już podziwiać w Berlinie, Waszyngtonie i Las Vegas. Teraz jej podobizna znalazła się również w najsłynniejszym londyńskim Muzeum Madame Tussaud. Figura wokalistki kosztowała 150 tys. funtów i pracowano nad nią przez cztery miesiące. Piękną Barbadoskę możemy podziwiać w strefie "Music Zone" tuż obok Britney Spears, Lady Gagi, Kylie Minogue oraz Amy Winehouse.

Woskowa podobizna Rihanny ubrana jest w czarną, długą suknię, głęboko wyciętą na udzie. Kreacja jest kopią stroju, w którym Rihanna wystąpiła w finale amerykańskiej edycji programu "X-Factor".

Liz Edwards z Muzeum Madame Tussaud wyznała podczas odsłonięcia podobizny wokalistki, że wszyscy pracownicy Muzeum są szczęśliwi, że mogą powitać Rihannę w londyńskim Muzeum Madame Tussaud. -  Wprowadzenie jej figury zbiega się w czasie z trasą koncertową po Wielkiej Brytanii, którą piosenkarka rozpoczyna w tym tygodniu w stolicy. Liczymy na pozytywne przyjęcie podobizny Rihanny, która jest jedną z największych gwiazd muzyki i nie mogło jej zabraknąć wśród naszych muzycznych diw - przyznała Liz Edwards.