Światowe marki wprost zabijają się o to, by ich kreacje włożyły największe gwiazdy. Olbrzymia konkurencja panuje między słynnymi domami mody, jak Chanel, Versace czy Givenchy, a także między najpopularniejszymi sieciówkami, jak Topshop czy H&M. A co dopiero wśród polskich marek! Dlatego zawsze, gdy zagraniczna gwiazda wybierze sobie coś od polskiego projektanta, mówi się o tym sporo w mediach. Natomiast jeśli jest to gwiazda rangi Rihanny, można nawet mówić o międzynarodowym sukcesie marki.

Rihanna wybrała kurtkę polskiej marki MSBHV na koncert w Londynie. Rihanna wystąpiła na scenie w ramach trasy Anti Tour, z którą niedawno gościła w Polsce. Piosenkarka pojawiła się na scenie w czarnej lateksowej kurtce z białym nadrukiem. Dobrała do niej czarne wiązane kozaki marki Puma oraz okulary typu lenonki. Wyglądała drapieżnie i seksownie.

Polska marka MSBHV pochwaliła się zdjęciem Rihanny w swoim projekcie na Facebooku:

Post natychmiast polubiła blogerka Maffashion, która nie tylko chętnie nosi rzeczy MISBHV, ale jest też wielką fanką talentu i stylu Rihanny. Obecnie post ma ponad pół tysiąca polubień.

Co to jest MISBHV? To niszowa polska marka, która sprzedaje swoje oryginalne "niegrzeczne" stroje w internecie. Najpopularniejszymi produktami marki są seksowne kostiumy kąpielowe z charakterystycznym logo. MISBHV to skrót od misbehave (z ang. zachowywać się źle, nieprzyzwoicie). Fankami marki są m.in. Kylie Jenner, Jourdan Dunn i Maffashion, a teraz także Rihanna!

JAK WAM SIĘ PODOBA RIHANNA W KURTCE MISBHV?