Życie uczuciowe Rihanny przez lata pozostawało zagadką nawet dla największych fanów gwiazdy. Pierwszy poważny związek piosenkarki i bizneswoman z wokalistą Chrisem Brownem zakończył się w 2009 roku dramatem i traumą - zdjęcia brutalnie pobitej przez partnera gwiazdy wstrząsnęły wówczas całym światem. Następnie aż przez siedem lat artystka wielokrotnie schodziła się i rozstawała z innym popularnym muzykiem, raperem znanym pod pseudonimem Drake. Nadal jednak nie była w stanie zapomnieć o swoim byłym...

Status związku Rihanny: to skomplikowane

W 2013 roku zaszokowała opinię publiczną, wyznając, że wróciła do swojego oprawcy. Jej odnowiona relacja z Brownem nie trwała jednak zbyt długo - w maju tamtego roku piosenkarz ogłosił w wywiadzie, że ponownie się rozstali. Jak się potem okazało, tym razem już na dobre.

W kolejnych latach wokalistka zepchnęła miłość na dalszy plan i w pełni skupiła się na swojej rozwijającej się w błyskawicznym tempie karierze. O tym, że ponownie jej serce jest zajęte zaczęło się mówić dopiero w 2017 roku, gdy na jaw wyszedł jej romans z saudyjskim miliarderem, Hassanem Jameelem. Ten związek jednak również nie przetrwał próby czasu i zakończył się definitywnie na początku ubiegłego roku.

Rihanna znów oficjalnie zajęta

O tym, że Rihanna nie jest już do wzięcia, dowiadujemy się z... ostatniego wywiadu, którego udzielił jeden z najsławniejszych raperów na świecie. A$AP Rocky, bo to o nim mowa, w rozmowie z amerykańskim magazynem "GQ" wyznał otwarcie, że wykonawczyni hitów "Umbrella" i "Love On The Brain" jest miłością jego życia.

Kiedy wiesz, że ona jest tą jedyną, czujesz się komfortowo, wchodząc w monogamię - dodał gwiazdor.

Przypominamy, że plotki o tym, że Rihanna i A$AP spotykają się ze sobą, pojawiły się już w ubiegłym roku. Do tej pory jednak żadne z nich nie komentowało tych doniesień. Teraz już wiemy na pewno, że są szczęśliwie zakochani.

ZOBACZ: Rihanna i A$AP Rocky są razem! Przyłapano ich na kolacji w Nowym Jorku