Rihanna pozwała swojego ojca. 30-letnia piosenkarka i bizneswoman złożyła w sądzie federalnym w Los Angeles skargę, w której oskarża Ronalda Fenty'ego o bezprawne wykorzystywanie nazwy jej marki, Fenty, w założonej w 2017 roku przez niego firmie produkcyjnej i agencji talentów, Fenty Entertainment. Jak donosi agencja Reutera, Rihanna zarzuca także ojcu i jego dwóm wspólnikom, że oszukują swoich potencjalnych klientów, sugerując iż te dwie marki są ze sobą powiązane. Robyn Rihanna Fenty, bo tak brzmi prawdziwe nazwisko megagwiazdy, już kilka lat temu zastrzegła nazwę marki pochodzącą od swojego nazwiska.

Rihanna pozwała ojca o prawa do nazwy firmy

W pozwie Rihanny przeciwko jej ojcu można przeczytać, że firma podawała, że ją reprezentuje, choć w rzeczywistości ta nie ma z nią "absolutnie żadnych powiązań". Fenty Entertainment miało nawet przyjąć rzekomo 15 mln dolarów za ofertę 15 koncertów Rihanny w Ameryce Łacińskiej i oszukiwać klientów sugerując, że gwiazda ma związek z ich projektem hotelarskim.

Jak widać, artystka nie życzy sobie, by ktokolwiek, nawet członkowie jej najbliższej rodziny, wykorzystywali ją do fałszywej reklamy swoich biznesów.

Zobacz zdjęcia Rihanny i jej rodziców w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: EDYTA GÓRNIAK nie weźmie udziału w koncercie Dody. Dlaczego?