Życie miłosne Rihanny od lat jest bacznie śledzone przez media na całym świecie, co może tłumaczyć, dlaczego związek z arabskim miliarderem, Hassanem Jameelem, starała się trzymać w jak największej prywatności. Niestety, mimo prób chronienia uczucia przed fleszami paparazzi, relacja Riri i jej chłopaka nie wytrzymała próby czasu. Jak donosi "Us Weekly", para rozstała się po trzech latach związku, ale przyczyny rozpadu relacji nie są jeszcze znane. Rihanna zaledwie dwa miesiące temu w wywiadzie dla magazynu "Vogue" opowiadała o związku z Jameelem: - Tak, spotkam się z kimś. Od jakiegoś czasu jestem w ekskluzywnym związku i wszystko idzie dobrze, więc cieszę się. Wokalistka wyznała również, że w przyszłości planuje dzieci. 

Kim jest Hassan Jameel, były chłopak Rihanny?

Były chłopak Rihanny to Hassan Jameel - saudyjski biznesmen, który zaliczany jest do najbogatszych ludzi świata. Jest wiceprezesem oraz wiceprzewodniczącym operacji Arabii Saudyjskiej rodzinnego konglomeratu Abdul Latif Jameel, który posiada prawa do dystrybucji Toyoty w Arabii Saudyjskiej i innych krajach. Rodzina Jameela, według Forbesa, posiada majątek o wartości 2,2 mld dolarów. Hasaan Jameel skończył studia ekonomiczne na Sophia University w Tokio, a następnie uczęszczał do London Business School. Biegle włada językiem angielskim, arabskim i japońskim.

Hasaan Jameel był wcześniej żonaty z Liną Lazaar, tunezyjską specjalistką od sztuki. Para pobrała się w 2012 roku i rozwiodła w 2017 roku. Zanim zaczął spotykać się z Rihanną, Jameel był także związany z supermodelką Naomi Campbell.

Czy Rihanna i Hassan Jameel wrócą do siebie? Tego nie wiemy. Możemy być jednak pewni, że o ich związku usłyszymy na jednej z kolejnych płyt wokalistki.