Rihanna zaręczyła się Hassanem Jameelem? Zagraniczne portale plotkarskie donoszą, że gwiazda przyjęła oświadczyny arabskiego miliardera. Wszystko z powodu gigantycznego pierścionka, który w grudniu pojawił się na palcu serdecznym Rihanny. Na Gala.pl sprawdzamy, ile jest prawdy w tych zaskakujących doniesieniach. Plotki na temat zaręczyn Rihanny i Hassana Jameela pojawiły się już na początku grudnia. Paparazzi udało się wtedy sfotografować piosenkarkę w Nowym Jorku, gdy wchodziła do Madison Square Garden na występ Chrisa Rocka z naprawdę dużym, diamentowym pierścionkiem na palcu serdecznym. Jak na razie nie ma żadnych innych dowodów na to, że piękna Barbadoska przyjęła oświadczyny swojego arabskiego chłopaka.

ZOBACZ: MAŁGORZATA GODLEWSKA hitem Facebooka! Kim jest modelka śpiewająca kolędy?

Rihanna się zaręczyła?

O zaręczynach Rihanny z jej arabskim chłopakiem rozpisuje się najwięcej amerykański serwis RadarOnline. Znany z publikowania niesprawdzonych informacji portal powołując się na swojego "informatora" twierdzi, że gwiazda przyjęła oświadczyny Hassana Jameela. Portal jednak nie podaje żadnych szczegółów, dlatego trzeba podchodzić do tych rewelacji z dużym dystansem.

Co więcej, jak podkreśla portal Vogue.com, biżuteria noszona na palcu serdecznym, pomimo tradycji sięgającej czasów starożytnego Rzymu, w obecnych czasach nie musi wcale być jednoznaczną oznaką zaręczyn, zwłaszcza w przypadku tak stylowej i kreującej trendy gwiazdy jak Rihanna. Wygląda więc na to, że jak na razie musimy powstrzymać ekscytację i poczekać na oficjalne ogłoszenia od Rihanny i jej partnera.

Zdjęcia Rihanny i jej rzekomego pierścionka zaręczynowego znajdziecie w nasze GALERII.