Rihanna uwielbia szokować. Nieważne czy robi to stylizacjami, najnowszym związkiem czy teledyskiem – zawsze jest o niej głośno. Kilka dni temu Riri wpadła jednak na pomysł, by spróbować przyciągnąć uwagę szerszej publiczności nie tylko swoimi zdjęciami. Wokalistka z okazji 91. urodzin królowej Elżbiety II postanowiła poddać jej zdjęcia photoshopowej obróbce. Jak wyszło? Pomysł Rihanny wydawał się dobry, ale samo jego wykonanie już niekoniecznie. Rihanna postanowiła wykazać się charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru i pokazała królową Elżbietę II w innym wcieleniu. Gwiazda tak przerobiła zdjęcia Elżbiety II, że twarz monarchini została doklejona do... ciała Rihanny! Nie wszystkim jednak spodobało się poczucie humoru artystki. Być może było to spowodowane tym, że Rihanna wykorzystała najodważniejsze i najpopularniejsze swoje kreacje. 

Jedną z nich jest zdjęcie Rihanny w futrze w kształcie serca z kolekcji Yves Saint Laurent. Taka kurteczka kosztuje ponad… 15 tysięcy dolarów! Do zdjęcia tej stylizacji Rihi wkleiła twarz Elżbiety II. Nie byłoby w tym nic obraźliwego, gdyby nie fakt, że królowej nie wypada nosić spódnicy bądź sukienki przed kolano, a co dopiero shortów!

Wśród zdjęć Rihanny jest także jej odważna kreacja, na którą składa się diamentowy kombinezon od Alessandro Michele’a, na który gwiazda założyła koszulkę Gucci i obszarpane szorty. W takiej stylizacji zaprezentowała się na Coachelli 2017.

ZOBACZ: COACHELLA 2017 najciekawsze stylizacje gwiazd. Zobacz, kto się pojawił! [ZDJĘCIA]

Niedawno Elżbieta II obchodziła swoje 91. urodziny. Rihanna jako wielką fanka królowej postanowiła jakoś uczcić ten dzień. Piosenkarka zamieściła na Instagramie kilka zdjęć, za które zalała ją fala krytyki. Riri postanowiła dokleić do swoich zdjęć głowę... królowej Elżbiety! Pod zdjęciami na Instagramie Rihanny rozpętała się burza. Jedni krytykują, inni doceniają poczucie humoru Barbadoski.

ZOBACZ: RIHANNA, KSIĘŻNA KATE, BELLA HADID zagraniczne gwiazdy uwielbiają polskie marki [ZDJĘCIA]

A Wy co myślicie? Przesadziła?