Brigitte Macron jest Pierwszą Damą Francji zaledwie od kilku miesięcy, ale już okrzyknięto ją królową stylu i jedną z najmodniejszych pierwszych dam. Jej dotychczasowe stylizacje to kwintesencja paryskiego szyku od najlepszych projektantów. Jednym z jej ulubionych domów mody jest Louis Vuitton, i w jego idealnie skrojonych kostiumach, czy z jego modnymi torebkami możemy bardzo często zobaczyć Brigitte Macron. Żona Emmanuela Macrona rzadko stosuje się do modowych reguł, które nieoficjalnie powinny obowiązywać Pierwsze Damy - np. często eksponuje swoje długie nogi (świetne, nawet w wieku 64 lat!), nie zwracając uwagi na to, że podczas spotkań dyplomatycznych jest to mało stosowne. A podczas środowego spotkania z Rihanną w Pałacu Elizejskim zaskoczyła wszystkich, pokazując się w... dżinsach!

Rihanna pojawiła się w środę na spotkaniu z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem i pierwszą damą Brigitte Macron, o które wcześniej poprosiła... na Twitterze! Piosenkarka od kilku lat aktywnie angażuje się w edukację młodych dziewcząt w krajach rozwijających się, a z parą prezydencką Francji spotkała się, aby porozmawiać na temat "światowych aspektów edukacji". Brigitte Macron na tę okazję wybrała żakiet z krótkim rękawem, granatowe szpilki i ku zdziwieniu wszystkich - niebieskie dżinsy! Nieczęsto zdarza się, abyśmy w takiej luźnej stylizacji mogli zobaczyć którąś z pierwszych dam. Ale musimy przyznać, że bardzo nam się to podoba!

ZOBACZ TEŻ: BRIGITTE MACRON w dżinsowej spódniczce mini na rowerze. Wygląda na 64 lata? [ZDJĘCIA]

Rihanna natomiast, również postawiła na bardzo luźny look, ale chyba zbyt luźny... Kiedy artystka pochwaliła się zdjęciami ze spotkania w swoich mediach społecznościowych, jej stylizacja spotkała się ze sporą krytyką. Do szarego garnituru wokalistka założyła dodatkowo drugą, obszerną czarną marynarkę z za długimi rękawami. Do tego dobrała sandałki Sergio Rossi i torebkę Diora. Jej Instagram zalała fala komentarzy odnośnie stylizacji:

"Stylizacja na lumpa."

"Nie powinna tak wychodzić z domu. Czy tę marynarkę zabrała tacie?" 

I rzeczywiście, trochę się z tymi opiniami zgadzamy... Stylizacja Brigitte Macron podoba nam się znacznie bardziej. Czyżby tak obszernym strojem, zakrywającym kształty Rihanna chciała znów tylko pobudzić plotki o jej domniemanej ciąży...? 

POLECAMY: RIHANNA w czerwonej sukience na premierze filmu "Valerian i Miasto Tysiąca Planet" w Londynie. Jest w ciąży?