Rihanna debiutuje w roli projektantki bielizny! Ikona nie tylko muzyki, ale również i mody, stworzyła markę Savage x Fenty, która oferuje bieliznę dla kobiet w każdym rozmiarze. Ideą marki jest podkreślanie kobiecej odwagi, pewności siebie i indywidualizmu. W ofercie znajdziemy seksowne komplety bielizny, z przezroczystych materiałów i z fantazyjnymi wycięciami, ale także grzeczne piżamy z eleganckiej satyny. Rihanna stworzyła też specjalną kolekcję na Walentynki. Wśród produktów, znajdują się nie tylko elementy bielizny, ale także takie dodatki jak... skórzany bat czy puszyste kajdanki. Ceny bielizny Rihanny są dosyć przystępne - zaczynają się bowiem na 73 zł a kończą na 425 zł.

Rihanna - bielizna na Walentynki

Bielizna Rihanny na Walentynki ma być jednocześnie seksowna, ale i wygodna. Swoje produkty, wokalistka kieruje do kobiet, które nie są bezbronne i kiedy potrzeba, potrafią wziąć sprawy w swoje ręce. 

"Chcemy, aby dziewczyny noszące Savage x Fenty dobrze się bawiły i czuły się pewne siebie w swojej skórze" - mówi o swojej bieliźnie Rihanna.

Zobacz bieliznę walentynkową Rihanny w naszej galerii ---> 

Bieliznę na Walentynki, zaprojektowaną przez Rihannę kupicie na www.savagex.com.