Dwa dni temu Rihanna świętowała swoje 26. urodziny. Redakcja amerykańskiego "Vogue", jakby w prezencie z tej okazji, postanowiła podarować wokalistce wyjątkowy prezent - jej trzecią w karierze okładkę "biblii mody".

To niezwykły wyczyn, bo redaktor naczelna pisma, Anna Wintour, bardzo starannie dobiera okładkowe sesje, rzadko decydując się na tych samych bohaterów, zwłaszcza takich, którzy nie są bezpośrednio związani z modowym biznesem. Rihanna najwyraźniej dorobiła się już statusu "ikony mody", a jej najnowsze zdjęcia dla pisma są hołdem dla inspirującego miliony fanek gwiazdy na całym świecie stylu.

Kanye West, który od miesięcy próbuje wymusić na Wintour okładkę ze swoją narzeczoną Kim Kardashian, z pewnością nie był zachwycony decyzją wszechwładnej redaktor naczelnej. Co ciekawe, Rihanna, która w przyszłym roku świętować będzie jubileusz dziesięciolecia pracy w show-biznesie, ma na swoim koncie o dwie okładki "Vogue" więcej niż Meryl Streep, która na ten zaszczyt musiała czekać bagatela 30 lat.

Zobaczcie w naszej galerii najnowszą sesję Barbadoski i dajcie nam znać, czy Waszym zdaniem zasłużyła sobie na taki zaszczyt!

 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Rihanna - Jest zakochana w znanym sportowcu?