W weekend odbył się wielki Bal Fundacji TVN 2016. Jak co roku pojawiła się na nim plejada gwiazd. A wśród nich nowa para – Rinke Rooyens i Katarzyna Wołejnio.

Rinke Rooyens to popularny producent formatów rozrywkowych. a na swoim koncie m.in. show Top Model, jak i Taniec z Gwiazdami. Na antenie Polsatu Rooyens prowadzi program Rinke za kratami. To już drugi sezon programu, w którym Rinke spotyka się z osadzonymi i poznaje ich więzienne życie. Prywatnie Rinke jest byłym mężem Kayah, z która ma syna Rocha. Tuż po rozwodzie z wokalistką producent zaczął spotykać się z piękną stylistką i projektantką Malwiną Wędzikowską.Przypomnijmy, że Wędzikowska odpowiada za zmyślne stroje tancerzy i gwiazd programu Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars w Polsacie.

Rinke Rooyens i Malwina Wędzikowska rozstali się w listopadzie ubiegłego roku. Na Balu Fundacji TVN producent pojawił się w towarzystwie uczestniczki show Żony Hollyywood. Nowa dziewczyna Rooyensa to Kasią Wołejnio. Wołejnio to amerykańska aktorka i bywalczyni, która miała okazję wystąpić u takich sław jak Robert De Niro czy Al Pacino. Katarzyna Wołejnio zagrała m.in. u boku Nicole Kidman, Winony Ryder, Pierce'a Brosnana i Weroniki Rosati. Prywatnie Wołejnio przyjaźni się blisko z projektantem Dawidem Wolińskim.

Rinke Rooyens i Kasia Wołejnio pojawili się na Balu Fundacji TVN i trzymając się za ręce pozowali do zdjęć. Tym samym potwierdzili, że są razem. Co myślicie o nowej parze w polskim show-biznesie?
 

Zobacz wszystkie stylizacje gwiazd na Balu TVN 2016