Rinke Rooyens i Joanna Przetakiewicz poznali się przy okazji pierwszego pokazu marki La Mania. 50-latek miał wyprodukować show i chociaż ostatecznie do tego nie doszło, zrobił na projektantce bardzo duże wrażenie. Para przypadkowo spotkała się kilka lat później na Balu Dziennikarzy, a po imprezie producent napisał Przetakiewicz sms-a, w którym przyznał, że nigdy nie widział takiej energii i temperamentu. Ona odpisała mu dosyć oficjalnie, gdyż była krótko po rozstaniu z Janem Kulczykiem i nie w głowie były jej nowe relacje. Trzy lata później zaprosiła go jednak na swoje 50. urodziny. 

Rinke Rooyens od początku znajomości z Joanną Przetakiewicz chciał, aby była dla niego kimś więcej niż znajomą, ale projektantka zachowywała dystans. Kiedy zgodziła się już na pierwszą randkę zrozumiała, że spotkała kogoś szczególnego. Dziś para jest razem bardzo szczęśliwa i od dwóch lat mieszka razem w Londynie. Oboje często dają wyraz swojej miłości na Instagramie i w pięknych słowach opisują swoje uczucie.

Rinke Rooyens o Joannie Przetakiewicz: "Mam moją dziewczynę z plakatu"

Ostatnio na swoim profilu Rinke Rooyens opublikował emocjonujący wpis. Producent wyznał, że to dzięki Przetakiewicz wie, co znaczy "kocham cię" i nie wstydzi się tego mówić.

- Najpiękniejsze zdanie, które Ty do mnie powiedziałaś brzmiało KOCHAM CIĘ. Jak Malutka te magiczne, piękne słowa do mnie mówi to pierwszy raz w życiu czuję, co te słowa naprawdę znaczą. Dojrzali ludzie rzadko mówią kocham Cię bez wstydu. Malutka ma tę odwagę do mnie mówić te magiczne słowa "kocham Cię". To jest piękne, prawda? Jestem takim szczęściarzem mając teraz codziennie moją dziewczynę z plakatu. Wyobraźcie sobie chłopca leżącego w łóżku patrzącego na plakat z dziewczyną marzeń, a po latach ten plakat mówi do ciebie ...Kocham Cię.

Mamy nadzieję, że szczęście pary będzie trwało jak najdłużej!