Rita Ora zrobiła biseksualny coming out. 27-letnia gwiazda z Wielkiej Brytanii ujawniła się publicznie jako osoba, która ma za sobą związki zarówno z mężczyznami, jak i kobietami. Oświadczenie wokalistki i aktorki ma związek z aferą, która wybuchła po premierze jej najnowszego singla o nazwie "Girls", w którym gościnnie udzieliły się Cardi B, Charli XCX i Bebe Rexha. Zapowiadana jako "biseksualny hymn" piosenka spotkała się z ogromną falą krytyki ze strony społeczności LGBT. Wielu biseksualistów poczuło się bowiem urażonych tym, że ta orientacja seksualna została przedstawiona w utworze Rity Ory w sposób stereotypowy.

Rita Ora jest biseksualna

Rita Ora zdecydowała się opublikować oficjalny komunikat, w którym przeprasza za to, że sposób, w jaki przedstawiła swoje osobiste doświadczenia w "Girls" zranił kogokolwiek.

- Piosenka "Girls" powstała, by wyrazić prawdę o mnie i dokładnie opisuje realne doświadczenia z mojego życia. Byłam w związkach z kobietami i mężczyznami i jest to moja osobista życiowa podróż. Przepraszam, że to, jak wyraziłam siebie w mojej piosence kogoś zraniło. Nigdy umyślnie nie skrzywdziłabym członka LGBTQ+ ani kogokolwiek innego. Mam nadzieję, że to jak wyrażam siebie w mojej sztuce będzie w przyszłości pomagać moim fanom czuć się dumnym z tego, kim są, tak jak i ja uczę się czuć  - pisze Rita Ora w notce na Twitterze.

Piosenkę Rity Ory "Girls", która wywołała całe zamieszanie możecie wysłuchać w całości poniżej. Z kolei zdjęcia gwiazdy znajdziecie w GALERII >>

ZOBACZ: HARRY STYLES jest biseksualny? Szokujące wyznanie wokalisty w nowej piosence!