Rita Ora miała romans z o 9 lat młodszym Brooklynem Beckhamem. Brytyjski dziennik Daily Mail ujawnił, że dwa lata temu, dwudziestosześcioletnia wtedy piosenkarka flirtowała z niespełna osiemnastoletnim synem Victorii i Davida Beckhamów! Podobno to nastolatek uganiał się za wokalistką, która nie chciała między nimi poważnej relacji. Kiedy Victoria Beckham dowiedziała się, że jej syn wymienia gorące sms-y z dojrzałą kobietą, szybko zainterweniowała i odwiodła go od planu uwiedzenia Rity Ory. Rodzice Brooklyna Beckhama, aby zapobiec rozwojowi romansu, wysłali go do Nowego Jorku.

Rita Ora miała romans z Brooklynem Beckhamem

Jak donosi źródło Daily Mail, Victoria Beckham zwyczajnie nie chciała, aby jej syn został zraniony:

"Victoria zobaczył kilka sms-ów, które między sobą wymieniali. Nie chciała, żeby jej syn został zraniony przez Orę i żeby zwyczajnie się nim nie zabawiła. David i Victoria byli nieugięci i jasno powiedzieli, że nie pochwalają ich umawiania się na randki."

David Beckham, gdy dowiedział się o romansie syna był wściekły, a Victoria stwierdziła, że Rita Ora jest dla niego za stara i przede wszystkim "dziwna". Chociaż Rita i Brooklyn postanowili nie kontynuować swojego związku, wciąż utrzymują przyjacielskie kontakty.

Dziwicie się, że rodzice nie akceptowali związku Brooklyna z dojrzałą wokalistką?