Fani Rity Ory z Polski w końcu się doczekali. Autorka hitów "Anywhere", "Let Me Love You" i "For You" z Liamem Paynem do filmu "Nowe oblicze Greya" dołączyła do składu gwiazd Orange Warsaw Festival 2019. Przypomnijmy, że ta 28-letnia brytyjska artystka albańskiego pochodzenia miała wystąpić na stołecznym festiwalu już w 2014 roku, ale w ostatniej chwili odwołała swój koncert. Od tamtego czasu Rita Ora wystąpiła w Polsce tylko raz - dała krótki recital w centrum handlowym w Warszawie z okazji uroczystego otwarcia sklepu marki Tezenis, której była ambasadorką. Sprawdź wszystko, co wiemy na temat tegorocznego występu Rity Ory w Polsce już teraz poniżej.

Rita Ora na OWF 2019 - data

Rita Ora jest gwiazdą pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2019, co oznacza, że wystąpi na scenie na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec już w piątek, 31 maja.

Rita Ora w Polsce 2019 - bilety

Aby wziąć udział w koncercie Rity Ory wystarczy kupić bilet na 1. dzień festiwalu. Jego cena do 21 maja wynosi 259 zł. Aby uczestniczyć w całym Orange Warsaw Festival 2019 należy kupić 2-dniowy karnet w cenie 419 zł. Wejściówki na OWF 2019 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony festiwalu www.orangewarsawfestival.pl. Przypomnijmy, że gwiazdami drugiego dnia wydarzenia są m.in. Miley Cyrus i Troye Sivan.

SPRAWDŹ TEŻ: Orange Warsaw Festival 2019 - artyści, line-up, data. Sprawdź, kto wystąpi!