Robert Biedroń dla osób homoseksualnych jest przede wszystkim ikoną – to on był pomysłodawcą i jednym z założycieli Kampanii Przeciwko Homofobii. Nie martwi się tym, co pomyślą o nim inni i za to, wielu traktuje go jako swojego idola. Aktualnie Robert Biedroń wraz ze swoim partnerem, Krzysztofem Śmiszkiem wypoczywają w Malezji. Zdjęciami z wypoczynku pochwalili się na Instagramie.  

Kim jest Robert Biedroń? Działacz polityczny, przyjaciel Magdy Gessler i Joanny Krupy, prezydent Słupska. Odważnie broni swoich poglądów. Jest pierwszą osobą w Polsce, która dostała się do Sejmu i otwarcie deklaruje, że jest homoseksualistą.

W 2015 roku wraz ze swoim partnerem, Krzysztofem Śmiszkiem dokonali przełomu – po raz pierwszy opowiedzieli o łączącej ich relacji. Wywiadu udzielili magazynowi Elle. Para opowiedziała o łączącym ich uczuciu, a także o tym, z czym musieli się zmagać przez kilka ostatnich lat. 

ZOBACZ: ROBERT BIEDROŃ Po raz pierwszy z partnerem!

Kim jest partner Roberta Biedronia? Krzysztof Śmiszek jest absolwentem prawa. Na co dzień pracuje w Zakładzie Praw Człowieka Uniwersytetu Warszawskiego. Był to pierwszy wywiad pary, która przez ostatnie 12 lat żyła z dala od błysku fleszy. Od jakiegoś czasu panowie nie ukrywają swojego związku. Robert Biedroń wraz z ukochanym wybrał się na krótki wypoczynek. Para odpoczywa w upalnej Malezji.

Zdjęciami z wypoczynku zakochani pochwalili się w mediach społecznościowych. Ich wspólne fotografie spotykają się z ciepłym odbiorem internautów. Zobaczcie w naszej galerii jak wypoczywają!