Nastazja Gonera jest córką aktorskiej pary: Roberta Gonery oraz Jolanty Fraszyńskiej. Urodziła się 30 sierpnia 1990 r. Studiuje na Wydziale Reżyserii Filmowej i Telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi. Jej rodzice byli małżeństwem do 1994 r. 

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jolanta Fraszyńska: Przerwałam sztafetę nieszczęść

Młoda córka sławnych rodziców stara się nie wykorzystywać swojego nazwiska. Niedawno okazało się jednak, że współpracuje z jednym z najgorętszych muzycznych nazwisk ostatniego roku, wokalistką Bovską. Pod tym pseudonimem ukrywa się 31-letnia Magda Grabowska-Wacławek. Zasłynęła tym, że jej utwór Kaktus posłużył jako ścieżka dźwiękowa reklamy hitowej produkcji TVN z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej - Druga Szansa

Za reżyserię teledysku do przeboju była odpowiedzialna właśnie Nastazja Gonera. Co ciekawe, widzowie mogą kojarzyć ją również z jednego z najbardziej popularnych polskich seriali, Na Dobre i Na Złe. Wystąpiła w nim u boku sławnej mamy jako dziecko. Pojawiła się również z teledysku do piosenki Meli Koteluk oraz Daniela Blooma (za tym pseudonimem ukrywa się Daniel Borcuch, brat sławnego aktora Jacka) Katarakta (obraz prezentujemy poniżej).

Czy Nastazja Gonera zawita na stałe do show-biznesu? Zobaczcie jej zdjęcia w naszej galerii.