Robert Górski wziął ślub! Kabareciarz znany z działalności w Kabarecie Moralnego Niepokoju oraz roli w serialu "Ucho prezesa" i jego narzeczona, Monika Sobień, powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Para ogłosiła szczęśliwą nowinę na Instagramie, publikując zdjęcia z kościoła: "Jestem mężem i mam żonę. Dziękujemy za wszystkie piękne życzenia, które spływają do nas tak licznie. Szczęśliwi przekazujemy Wam tę dobrą energię" - napisał Robert Górski. Tego samego dnia, para ochrzciła również swoją 7-miesięczną córeczkę, której dała na imię Malina.

Kim jest żona Roberta Górskiego?

Monika Sobień to 34-letnia dziennikarka i scenarzystka, twórczyni magazynu internetowego WeMen, w którym publikuje wywiady ze znanymi mężczyznami, w tym z Robertem Biedroniem czy Modestem Amaro. Pochodzi z Radomia, ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim oraz scenariopisarstwo w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy.

Monika Sobień nie jest pierwszą żoną Roberta Górskiego. Do 2018 roku, kabareciarz był żonaty z Katarzyną Osipowicz, z którą ma 13-letniego syna, Antoniego.

Zdjęcia ze ślubu Roberta Górskiego obejrzycie w naszej GALERII.