Już na wiosnę Robert Górski i Mikołaj Cieślak, czyli fenomenalny trzon "Ucha Prezesa" i Kabaretu Moralnego Niepokoju powrócą w zupełnie nowej odsłonie. "Piękni i bezrobotni" pokażą, ile jest warta braterska miłość i czy żadna praca nie hańbi.

Robert Górski i Mikołak Cieślak w nowym serialu "Piękni i bezrobotni"

"Piękni i bezrobotni" to słodko-gorzka komedia pełna doskonałych odniesień do otaczającej nas rzeczywistości. Romek (Robert Górski) i Gwidon (Mikołaj Cieślak) udowodnią, że żadnej pracy się nie boją. Od zawsze razem - pracują, mieszkają i walczą z systemem.

Kredyt, który miał być dla nich szansą, jest teraz 10-krotnie większy i praktycznie nie do spłacenia. Dlatego w każdym odcinku bracia starają się zarobić na jego spłatę łapiąc rozmaite fuchy, między innymi: statystują w filmie, zostają wyprowadzaczami psów, kurierami, trenerami personalnymi, paparazzi, sprzedają rzepoburgery, są nawet ochroniarzami w nocnym klubie.

W każdym odcinku pojawiają się specjalni goście, grani między innymi przez: Martę Żmudę Trzebiatowską, Joannę Kurowską, Annę GzyręPaulinę Holtz czy Anetę Todorczuk-Perchuć.

Robert Górski śpiewa piosenkę z czołówki serialu

Robert Górski to prawdziwy człowiek-orkiestra. Jak poradził sobie w roli wokalisty? Przekonaj się już teraz - czołówka serialu "Piękni i bezrobotni", do której aktor nagrał swój autorski utwór, do obejrzenia poniżej.

Dodajmy, że emisja premierowych odcinków serialu "Piękni i bezrobotni" rusza 6 marca o godzinie 21:05 - tylko w Polsacie.

ZOBACZ TEŻ: Robert Górski - kim jest? Dzieci, żona, kabaret, wiek