Robert Janowski walczy o zdrowie. Popularny prezenter telewizyjny w czwartek poinformował swoich fanów, że po prawie dwóch tygodniach wyszedł ze szpitala. 57-letni gwiazdor nie zdradził konkretnego powodu swojego pobytu w klinice, co wywołało falę spekulacji na temat jego poważnych problemów zdrowotnych. Faktem jest, że aktualny stan uniemożliwia mu pracę w Sylwestra. Żona Roberta potwierdziła, że po raz pierwszy od wielu lat nie poprowadzi żadnej imprezy. 

To wszystko spadło na nas znienacka. Musieliśmy się też wycofać z sylwestrowych zobowiązań Roberta. Co roku prowadził imprezę, teraz okazało się to niemożliwe. Ostatecznie idziemy na kolację do naszych przyjaciół - powiedziała żona gwiazdora, Monika Janowska w rozmowie z "Fleszem".

Problemy zdrowotne Roberta Janowskiego

To jednak nie wszystko. Wszystko wskazuje na to, że Robert Janowski niedługo znów trafi na dłużej do szpitala. Jak donosi "Flesz", już w styczniu czeka go operacja. Mimo to, nadal istnieje szansa, że w 2019 roku zobaczymy go w aż dwóch programach telewizyjnych. Tego mu życzymy!

Zdjęcia Roberta Janowskiego i jego żony, Moniki, znajdziecie w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ROBERT JANOWSKI trafił do szpitala. W jakim jest stanie?