Robert Janowski od nowego sezonu nie będzie już prowadzącym popularnego quizu muzycznego "Jaka to melodia?". Prezes TVP, Jacek Kurski, zrealizował w końcu swój plan, w wyniku czego odkupił licencję na program od zewnętrznej firmy producenckiej i postanowił zrezygnować z Roberta Janowskiego w roli prowadzącego show. Tego lata TVP rozstało się z Janowskim. Jacek Kurski wybrał nowego prowadzącego program, którym został Norbi, oraz ogłosił, że planuje zmiany w samym formacie. Zdjęcia do nowego sezonu muzycznego show mają się zacząć lada dzień. A co w tym czasie będzie robił Robert Janowski?

Robert Janowski pracuje nad nowym programem?

Okazuje się, że Robert Janowski postanowił oddać się pracy nad zupełnie nowym projektem i już zaczął nagrania do nowego programu, o czym poinformował fanów na swoim Facebooku. Janowski pokazał na nim zdjęcie z dość kameralnego planu produkcji, na którym stanęło duże, czarne pianino. Czy w nowym show odegra ono kluczową rolę? Oraz kiedy i na jakiej stacji (Polsat, TVN czy jeszcze inna telewizja?) ma mieć ono premierę? Tego prezenter i wokalista póki co nie zdradził. Jedyne, co zasugerował, to nazwa nowego formatu, który ma prowadzić:

Jak myślicie? Jaka to Muzyka? Idzie nowe!

Myślicie, że nowy projekt Janowskiego faktycznie będzie się nazywał „Jaka to Muzyka”? A może prezenter chciał w ten sposób jedynie uszczypliwie odnieść się do zamieszania wokół nowego sezonu „Jaka to melodia”, w którym zamiast niego w roli gospodarza pojawi się Norbi?

Żałujecie, że tak się stanie. A może już nie możecie doczekać nowego programu z Robertem Janowskim w roli prowadzącego?