Robert Janowski trafił do szpitala. 57-letni artysta i prezenter telewizyjny spędził tam ostatnie kilkanaście dni, przez co w poniedziałkowy wieczór nie mógł towarzyszyć żonie na finałowej gali 4. edycji plebiscytu Lwice Biznesu. Monika Janowska, która razem z mężem nominowana była w kategorii "Gwiazdy o wielkim sercu" za swoją działalność charytatywną, dość enigmatycznie wypowiedziała się na temat jego zdrowia.

Robert nie był w stanie pojawić się na ceremonii, gdyż musi wypocząć - powiedziała w rozmowie z "Na żywo".

Robert Janowski trafił do szpitala

W czwartek prze południem Robert Janowski poinformował swoich fanów na Facebooku, że po niemal dwóch tygodniach wyszedł już ze szpitala. Były prowadzący "Jaka to melodia?" podobnie jak żona nie zdradził, co dokładnie mu dolegało. Podziękował jedynie wszystkim, którzy wiedzieli o jego pobycie w placówce leczniczej, za dochowanie tajemnicy.

- Już w domu. Ufff!!! Ale od początku... Byłem w szpitalu prawie 2 tygodnie. Nie wrzucałem zdjęć z kroplówką, choć to bardzo modne ostatnio. Ech, nigdy za modą nie nadążałem. Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim, którzy wiedzieli i nie wygadali. Dziękuję Mediom, że pomimo domysłów, nie ,,zrobili" z mojej choroby światowego wydarzenia na miarę walki z klimatem. Jestem już w domku i dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie. Razem z Moniką Janowską zostaliśmy nominowani do nagrody Lwice Biznesu "GWIAZDY O WIELKIM SERCU" za działalność charytatywną. Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, ale nasza pomoc naprawdę nie dla statuetek. Serdecznie dziękuję za nominację, jednak ( I tutaj będzie prywata i wzruszenie) największe ukłony dla mojej żony Monika Janowska - przy niej i dzięki niej i ja stałem się lepszym człowiekiem. Serdecznie wszystkich pozdrawiam - czytamy na fan page'u Roberta Janowskiego na Facebooku.

Robertowi Janowskiego życzymy szybkiego powrotu do pełnej formy. Zobacz zdjęcia prezentera i jego żony, Moniki, w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Paulina Smaszcz-Kurzajewska w szpitalu. Dziennikarka przeszła operację: "Było to pilne i konieczne"