Robert Kupisz zaprezentował swoją nową kolekcję! W sesji zdjęciowej nowych projektów udział wzięła jedna z najbardziej cenionych polskich modelek Ola Rudnicka.  

„Z Olą miałem okazję współpracować przy pokazie kolekcji Wanted lato 2013. Już wtedy widziałem w niej duży potencjał i z przyjemnością nawiązałem z nią współpracę przy moim najnowszym projekcie. Moim pomysłem na kampanię GANGSTA było aby zarówno damskie, jak i męskie sylwetki zaprezentować na dziewczynie dlatego zależało mi na tym, żeby w kampanii wzięła udział modelka o neutralnej urodzie, którą z pięknej kobiety, można zmienić w gangstera.” - mówi projektant.

Efektem sesji są zdjęcia na których modelka z tatuażami pełniącymi rolę makijażu prezentuje zarówno sportowe sylwetki w stylu unisex, męskie mocne stylizacje oraz kontrastowe super kobiece sukienki inspirowane stylem ikon czarnej muzyki. Oversizowe bluzy z frędzlami, luźne spodnie, szorty, zdobiony cekinami płaszcz oraz charakterystyczne dla Roberta Kupisza oversizowe t-shirty z gniecionej bawełny to tylko niektóre z propozycji pokazanych w stylizacjach. Kolorystyka kolekcji jest mocno związana z marką QПШ – dominują szarości, beże, brudny róż, biel, czerń i srebro.

Zobaczcie zdjęcia nowej kolekcji Roberta Kupisza