Nowa edycja "Dance Dance Dance" jeszcze przed startem wzbudza wiele emocji. Produkcja show zdecydowała, że trzecia odsłona tanecznego show TVP zostanie odświeżona, a jej prowadzący i niektórzy jurorzy wymienieni. W ubiegłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Tomasza Kammela i Tamarę Gonzalez Pereę w roli gospodarzy zastąpią Olek Sikora i Małgorzata Tomaszewska. Niedługo później o zwolnieniu z roli jurorki programu poinformowała Anna Mucha. - Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - skomentowała decyzję zarządu TVP aktorka.

3. edycja "Dance Dance Dance" bez Roberta Kupisza

Wygląda jednak na to, że to nie koniec zmian w 3. edycji "Dance Dance Dance". Okazuje się, że wiosną na ekranie nie zobaczymy również Roberta Kupisza, który od pierwszej edycji zasiadał w jury programu. Projektant miał sam zrezygnować z udziału w produkcji.

- Chciałem zrobić sobie dłuższe wakacje przed nowymi kolekcjami. Mam ich w tym roku aż sześć. Nie jestem aż tak elastyczny z terminami. Pozdrawiam z plaży, kibicuję nowym uczestnikom i oczywiście jurorom - powiedział w rozmowie z "Pudelkiem".

Telewizja Polska podobno znalazła już na jego miejsce "właściwą osobę". Jak myślicie, kto to będzie?

ZOBACZ TEŻ: "DANCE DANCE DANCE 3": uczestnicy. Sprawdź, kto wystąpi w nowej edycji tanecznego show