Robert Lewandowski 21 sierpnia 2018 roku skończył 30 lat. Urodził się w Warszawie. Jego kariera piłkarska rozpoczęła się od sukcesów w Zniczu Pruszków, gdzie zodobył koronę najlepszego strzelca. Kolejne spektakularne sukcesy odnosił w klubie Lech Poznań. W 2010 roku dołączył do Borussi Dortmund, z którą zdobył wiele pucharów, a także dotarł do finału Ligi Mistrzów. W sezonie 2014/15 Lewandowski przeniósł się do Bayernu Monachium. Gra tam do dziś. Mieszka z żoną, Anną Lewandowską oraz córką Klarą w Monachium, ma też apartament w Warszawie i willę na Mazurach. Robert Lewandowski jest kapitanem Reprezentacji Polski, brał udział w Mundialu 2018 w Rosji. Uchodzi za jednego z najlepszych napastników na świecie. Największą popularnością cieszy się w Ameryce Łacińskiej, a zwłaszcza w Brazylii i Meksyku. W Polsce Lewandowski, jak i jego żona, Anna, mają status największych gwiazd. Anna Lewandowska, jako trenerka i ekspertka od zrowego żywienia, założyła własną markę Foods by Ann. Razem z Lewandowskim są twarzami szamponów do włosów. Robert reklamuje także Vistulę oraz telefon Huawei i sieć T-Mobile. Był też związany kontraktem reklamowym z Coca Colą, marką golarek oraz producentem opon. W 2018 roku Robert Lewandowski trafił na listę 100 najbogatszych Polaków magazynu "Wprost".

Dziękuję Wam wszystkim za piękne słowa i najlepsze życzenia - napisał Lewandowski na Instagramie. - Dziękuję, że jesteście ze mną w tym ważnym dniu.

Z okazji 30. urodzin my również życzymy Robertowi Lewandowskiego samych sukcesów na koncie oraz.... powiększenia rodziny - w końcu zarówno on, jak i Ania często podkreślają, że marzą o dużej, szczęśliwej rodzinie. Sprawdź też, czego Lewandowskiemu życzy żona. A w naszej GALERII - wspólna sesja Roberta i Anny Lewandowskich z "Gali" (2013).