Ania i Robert Lewandowscy wczoraj wieczorem spędzili miły czas na pokazie bielizny Calzedonia w Weronie. Zaproszenie dla pary nie było przypadkowe. W końcu Ania Lewandowska już kolejny rok z rzędu jest polską ambasadorką marki. Na wydarzeniu para spotkała się m.in. z Julią Roberts. Jak się jednak okazuje, afterparty po pokazie nie trwało długo. Para szybko wróciła do hotelu, bo na dziś rano zaplanowała zwiedzanie Werony. Co więcej, w tym pięknym włoskim mieście towarzyszy im córka Klara. Wygląda zatem na to, że Lewandowscy wykorzystali ten wyjazd, aby przy okazji obowiązków zawodowych zorganizować sobie także wspólny, rodzinny wypoczynek.

Na Instagramie Anny Lewandowskiej dziś rano pojawiło się zaś słodkie zdjęcie Roberta bawiącego się z córeczką! Widać po nim, że Robert to niezwykle czuły i zakochany do cna w swojej córce tata. Ania opisała zdjęcie trzema serduszkami, choć jak dla nas mogło by być ich znacznie więcej!

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI niechcący pokazał, co ma na tapecie w telefonie [FOTO]

Zdjęcie Ania Lewandowskiej na jej Instagramie po raz kolejny udowadnia, że Robert Lewandowski jest wprost zachwycony rolą taty.Nic dziwnego! W końcu jak się ma tak słodką córkę jak Klara – nie może być inaczej.

Jak rozczulające zdjęcie dodała niedawno na swoim Instagramie Ania Lewandowska? Zobaczcie w naszej GALERII! Prawda, że ta fotka to prawdziwy wyciskacz łez?