Robert Lewandowski zmienił fryzurę! Niezwykle utalentowany, ale także bardzo przystojny piłkarz, pokazał swoje włosy w kolorze blond na swoim oficjalnym profilu na Instagramie i z marszu wywołał prawdziwą burzę w sieci! Opinie na temat nowej fryzury Lewandowskiego są bardzo podzielone. Jedni uważają, że zmiana koloru włosów piłkarza na srebrno-siwy jest bardzo korzystna, a inni z kolei uważają, że taki jasny kolor włosów kompletnie mu nie pasuje i, co ciekawe, rzekomo postarza lub odmładza go o co najmniej kilka lat. Domyślamy się, że Lewy średnio przejmuje się zdaniem internautów, ale jest jedna osoba, której opinia jest dla niego bardzo ważna. Mowa oczywiście o jego żonie. Jak Anna Lewandowska komentuje blond włosy swojego męża? Czy podoba jej się metamorfoza Lewandowskiego?

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY odwiedzili pacjentów w Centrum Zdrowia Dziecka [GALERIA]

Robert Lewandowski blond

Anna Lewandowska podzieliła się swoją opinią na temat nowej fryzury Roberta w komentarzu pod jego zdjęciem na Instagramie. Popularna trenerka zrobiła to bez słów, przy pomocy zaledwie dwóch emotikonów - symbolu serca i minki puszczającej oczko. Wszystko wskazuje więc na to, że żonie napastnika Bayernu Monachium i reprezentacji Polski bardzo się podobają jego nowe jasne włosy.

A wy co sądzicie o nowej fryzurze Roberta Lewandowskiego? Zdjęcia z Instagrama piłkarza oraz komentarze Anny Lewandowskiej możecie zobaczyć już teraz w naszej GALERII. Korzystna zmiana?

SPRAWDŹ TEŻ: ALINA JANOWSKA zostawiła rodzinie duży majątek. Dom w Warszawie i tantiemy są warte...