Robert Lewandowski to absolutna gwiazd światowego footballu. To co „Lewy” robi na boisku jest wręcz magiczne, dlatego też polski magik o pseudonimie Y postawił sobie za wyzwanie go oczarować. Jaki miał na to pomysł? I jaki był efekt jego starań?

 - Wow. To jest niemożliwe. Wielkie słowa uznania, bo mi ciężko jest zaimponować. Nie zasnę teraz! – powiedział Robert Lewandowski po objerzeniu jednej ze sztuczek Y.

Co takiego zrobił magik Y, że zaszokował Roberta Lewandowskiego? Co będzie spędzać kapitanowi polskiej reprezentacji piłki nożnej sen z powiek? Odpowiedź poznacie oglądają WIDEO poniżej:

Kim jest magik Y?

Magik Y to polski nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor jednego z 5 największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie. Zadebiutował w jednym z talent show, a kilka lat później stworzył autorski program Magia Y emitowany na kanale TVN Style, w którym pokazuje magię gwiazdom polskiego show-biznesu (m.in. Joannie Krupie, Filipowi Chajzerowi, Dodzie, Dorocie Wellman, Mateuszowi Gesslerowi, Kubie Wesołowskiemu, Ani Starmach i wielu innym). Na własnym kanale na YouTube dzieli się z setkami tysięcy osób sztuką profesjonalnej iluzji udowadniając jednocześnie, że magia istnieje. Oczarowuje zarówno przypadkowych przechodniów, jak i polskie oraz światowe gwiazdy.

Jesteście pod wrażeniem jego magii tak samo jak Robert Lewandowski?