Dzień Ojca to wyjątkowe święto, które co roku gwiazdy starają się uczcić nie tylko prywatnie, ale także chwaląc się fotografiami ze swoimi ojcami. Zdjęciem pochwaliła się choćby Aleksandra Kwaśniewska, Iga Lis czy Agnieszka Hyży. Za oceanem pierwszy raz to święto obchodził m.in. George Clooney. Na polskim rynku również pojawili się tacy, dla których to święto zmieniło znaczenie, bo to oni je obchodzą. Robert Lewandowski i Maciej Zakościelny po raz pierwszy obchodzili w tym roku Dzień Ojca.

Robert Lewandowski po raz pierwszy został ojcem w maju tego roku. Dobrą wiadomością pochwalił się wraz z żoną, Anną Lewandowską na Instagramie. Robert Lewandowski dodał piękne zdjęcie z córką, Klarą Lewndowską.

ZOBACZ: PAULINA WYKA I MACIEJ ZAKOŚCIELNY tak cieszą się rodzicielstwem [ZDJĘCIA]

Podobnie swój pierwszy Dzień Ojca obchodził Maciej Zakościelny. Przypomnijmy, że Maciej Zakościelny w lipcu 2016 roku po raz pierwszy został ojcem.  Wraz z partnerką, Pauliną Wyką cieszą się rodzicielstwem. Ich syn lada dzień będzie obchodził pierwsze urodziny.

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY Świętują 4. rocznicę ślubu! Zobaczcie, jak wyglądał ich "wielki dzień" [ZDJĘCIA]

 Tymczasem Robert Lewandowski i Maciej Zakościelny uczcili Dzień Ojca wyjątkowymi fotografiami. Zobaczcie w naszej GALERII, kto jeszcze świętował ten dzień i jak go uczcił!