Gadżety z Robertem Lewandowskim to upominki, które uszczęśliwią każdego fana piłki nożnej. Szczególnie jeśli ten jest wiernym fanem polskiej kadry narodowej i jej kapitana – Roberta Lewandowskiego we własnej osobie. Jak się okazuje, najlepszy polski piłkarz "sprzeda" wszystko. Obecnie największą popularnością cieszą się koszulki reprezentacji, które sprzedawane są "czyste", ale kibice proszą o dodanie do nich nazwiska swojego piłkarskiego idola. Ponad 80% kupujących koszulki wybiera właśnie nazwisko Lewandowskiego.

Gadżety z Robertem Lewandowskim - kubki

Podobnie sprawa wygląda w przypadku kubków, na które można nadrukować podobiznę swojego ulubionego gracza. Okazuje się, że w kwestii kubków prym wiedzie również Robert Lewandowski! Aż 37% kupujących wybiera kubki z podobizną Lewego. Na drugim miejscu znalazł się Kamil Grosicki (13%), na trzecim - Arek Milik (12%), czwarty był Kuba Błaszczykowski (11%), a piąty – Kamil Glik (7%).

Gadżety z Robertem Lewandowskim - pościel

To jednak nie wszystko! Poza kalendarzami, kubkami i T-shirtami, fani piłki nożnej równie chętnie kupują przed świętami… pościel! W sklepie polskiej kadry można kupić poszewki z poszczególnymi piłkarzami, a dla tych, którzy nie mogę się zdecydować na jednego sportsmana, czekają kołdry i poduszki z nadrukiem całej drużyny „biało-czerwonych”. Najwięcej fanów kupuje jednak oczywiście zestaw pościeli z Lewandowskim – aż 45% kupujących wybiera pościel z jego podobizną! Drugie miejsce zajmują zestawy z całą drużyną (21%), na trzecim miejscu znalazły się zaś poszewki z Arkiem Milikiem.

Gadżety z Robertem Lewandowskim - gdzie kupić?

Gadżety z Robertem Lewandowskim zdążycie jeszcze kupić przed świętami w sklepie stacjonarnym polskiej reprezentacji w piłce nożnej lub na stronie r-gol.com.

Macie już pomysł, komu moglibyście je ofiarować jako prezent bożonarodzeniowy?