Robert Lewandowski wcielił się w rolę projektanta mody - tak twierdzą przedstawiciele znanej polskiej marki odzieżowej Vistula, z którą napastnik Bayernu Monachium współpracuje już od jakiegoś czasu. Tym razem jednak wkład piłkarza w proces powstawania kolekcji Vistuli miał być o wiele większy niż dotychczas. Z oficjalnych komunikatów prasowych firmy wynika, że w trakcie tworzenia linii "Robert Lewandowski Collection" gwiazdor reprezentacji Polski decydował o tym "jakie desenie, barwy, tkaniny i fasony znajdą się w kolekcji sygnowanej jego nazwiskiem". Taka informacja nie przekonała jednak Doroty Wróblewskiej, znanej z dosadnych opinii producentki pokazów mody. Co Wróblewska myśli o nowym zajęciu Lewandowskiego?

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI w okularach! Ma problemy ze wzrokiem? [ZDJĘCIA]

Robert Lewandowski dla Vistuli

Dorota Wróblewska, producentka pokazów mody, uważa, że w przypadku współpracy z Vistulą lepiej byłoby po prostu określić Roberta Lewandowskiego mianem stylisty, a nie projektanta. Pełną treść wpisu znawczyni mody możecie sprawdzić poniżej.

- [...] I tak jak dobrym pomysłem była kampania wizerunkowa z piłkarzem, tak tworzenie ideologii i robienie ze sportowca projektanta jest kompletnie niepotrzebne i mało wiarygodne. Projektowanie jest bardzo pracochłonne i wymaga ogromnej znajomości technologii i surowca [...] - napisała Dorota Wróblewska na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Zgadzacie się z opinią Doroty Wróblewskiej?