Gala Mistrzów Sportu już dziś! Coroczny finał plebiscytu będzie można oglądać standardowo w TVP. Podczas transmisji imprezy przekonamy się, kto znajdzie się w gronie 10 najlepszych polskich sportowców, wybranych przez widzów TVP i czytelników "Przeglądu Sportowego". Impreza zacznie się o 20.30 i będzie transmitowana na antenie TVP1, TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. W tym roku odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie, po niej planowane jest afterparty w hotelu Hilton. Najważniejszą kwestią pozostaje jednak to, kto się sięgnie po laur najlepszego sportowca w kraju! Lista potencjalnych zwycięzców robi wrażenie!

ZOBACZ: ANNA I ROBERT LEWANDOWSCY wyjechali na egzotyczne wakacje do Dubaju

Na liście nominowanych nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego! Piłkarz miał w zeszłym roku na swoim koncie całe pasmo sukcesów. Lewandowski nie jest jednak jedynym piłkarzem Reprezentacji Polski, który ma szansę na wyróżnienie. Wśród nominowanych są także inni przystojni i zdolni footboliści: Kuba Błaszczykowski i Grzegorz Krychowiak. I to właśnie pomiędzy nimi może rozegrać się bój o zwycięstwo!

Dziennikarze „Przeglądu Sportowego” doskonale zdają sobie jednak sprawę, że Polacy oglądają nie tylko piłkę nożną. Dlatego też na liście pretendentów do wyróżnienie znaleźli się również inni sportowcy, w tym m.in. Anita Włodarczyk, Maja Włoszczowska, Rafał Majka i Agnieszka Radwańska.

Galę poprowadzą w tym roku Przemysław Babiarz i Maciej Kurzajewski, a wśród wręczających statuetki znaleźli się m.in. ciężarna Otylia Jędrzejczak, Robert Korzeniowski i królowa polskiej lekkoatletyki -  Irena Szewińska. Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie zaś Margaret.

POLECAMY: ANNA LEWANDOWSKA zawsze była królową stylu na Gali Mistrzów Sportu!

Wielu fanów piłki nożnej obstawia jednak zwycięstwo Roberta Lewandowskiego. Dziś już wiadomo, że kapitan Reprezentacji Polski nie pojawi się na gali. Będzie w tym czasie na zgrupowaniu. Czy, podobnie jak w zeszłych latach, w jego imieniu nagrodę odbierze Anna Lewandowska? Bardzo na to liczymy! Byłoby to pierwsze oficjalne wyjście trenerki fitness od ogłoszenia przez jej męża, że para spodziewa się dziecka.

A kto Waszym zdaniem wygra tegoroczny plebiscyt?

Oto pełna lista nominowanych:

Karol Bielecki (piłka ręczna)

Jakub Błaszczykowski (piłka nożna)

Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska (wioślarstwo)

Magdalena Fularczyk-Kozłowska, Natalia Madaj (wioślarstwo)

Joanna Jędrzejczyk (MMA)

Grzegorz Krychowiak (piłka nożna)

Bartosz Kurek (siatkówka)

Robert Lewandowski (piłka nożna)

Rafał Majka (kolarstwo szosowe)

Piotr Małachowski (lekkoatletyka)

Monika Michalik (zapasy)

Beata Mikołajczyk, Karolina Naja (kajakarstwo)

Katarzyna Niewiadoma (kolarstwo szosowe)

Oktawia Nowacka (pięciobój)

Wojciech Nowicki (lekkoatletyka)

Agnieszka Radwańska (tenis)

Marta Walczykiewicz (kajakarstwo)

Anita Włodarczyk (lekkoatletyka)

Maja Włoszczowska (kolarstwo górskie)

Bartosz Zmarzlik (żużel)

 

Macie sowich faworytów?