Wszyscy fani kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej zastanawiają się, co skłoniło Roberta Lewandowskiego do zmiany koloru swoich włosów. W końcu Robert, który był do tej pory przystojnym szatynem, nigdy do tej pory – w przeciwieństwie do sowich kolegów z boiska – nie eksperymentował ze swoimi fryzurami. Wygląda jednak na to, że przyszła kolej także na niego! Efektami swojej metamorfozy RL9 pochwalił się na Instagramie. „Czasem musisz coś zmienić” – napisał najsłynniejszy polski piłkarz. Zdjęcie przedstawiające go w nowym kolorze włosów w ciągu niewiele ponad godziny polubiło 350 tys. osób! Nic dziwnego, że tą fotką w mgnieniu oka zainteresowali się twórcy uszczypliwych i zabawnych foto-przeróbek w Internecie, czyli tzw. memów.

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI przefarbował się na BLOND! Jak Anna Lewandowska komentuje nową fryzurę męża?

Robert Lewandowski teraz w blondzie

Internauci od razu stworzyli również całą serię memów, w których m.in. porównują polskiego napastnika do innych niemieckich piłkarzy, a także do popularnego bohatera kreskówek Johnny'ego Bravo. Nie zabrakło też zdjęcia, na którym w nowej fryzurze Lewandowskiego widzimy samego Andrzeja Dudę. Czy polskiemu prezydentowi również pasowałaby blond czupryna?

Robert Lewandowski w memach

Który z memów okazał się być tym razem najśmieszniejszy? A który najbardziej uszczypliwy? Niektórzy internauci nie mieli dla Roberta Lewandowskiego litości ;-)

Zobaczcie w naszej GALERII najbardziej zabawne memy z nową fryzurą Roberta Lewandowskiego w roli głównej. Faktycznie zabawne?