Robert Lewandowski świata nie widzi poza swoimi dziewczynami - żoną Anną Lewandowską i córką Klarą. Zdjęcie z treningu, na którym ponad tydzień temu Lewandowskiego odwiedziły dwie kobiety jego życia, zamieścił na swoim Instagramie zresztą sam Robert. Potem zdjęcie to na swoich social mediach udostępniła także Ania Lewandowska. Jak się jednak okazuje, te ujęcia nie są jedynymi, jakie zrobiono rodzinie Lewandowskich tego dnia. Agencja prasowa East News udostępniła właśnie więcej fotek, na których widzimy Roberta, Anię i Klarę Lewandowskich. To naprawdę rozkoszny widok! Możemy też bliżej przyjrzeć się słynnym śpioszkom Klary Lewandowskiej w arbuzy, które były prawdziwym hitem Internetu!

ZOBACZ TEŻ: ANIA LEWANDOWSKA z córką Klarą na treningu Roberta Lewandowskiego. Zobacz rodzinne zdjęcia!

Anna i Robert Lewandowscy świata nie widzą poza ukochaną córeczką. Na zdjęciach z tego pamiętnego dnia możemy zauważyć, jak troskliwy tata Robert Lewandowski opiekuje się swoją córką, a Ania Lewandowska próbuje rozbawić małą, zapłakaną zapewne Klarę. To naprawdę niezwykle rozczulające ujęcia! Widać po nim, jak dużą miłością darzy się cała trójka! A Ania wróciła już do figury po ciąży i wygląda doskonale!

Zobaczcie w naszej GALERII, jak rodzina Lewandowskich prezentuje się na spacerze zaraz po treningu Roberta Lewandowskiego!

PS. Pamiętacie te słynne śpioszki Klary Lewandowskiej w arbuzy? Podobno zostały już wykupione ze sklepu!

 

My biggest fans @annalewandowskahpba

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9) 9 Sie, 2017 o 4:26 PDT